توضیحات کامل :

پاورپوینت بررسی حسابداری شرکتی در 30 اسلاید بسیار زیبا و قابل ویرایش آماده ارائه با اسلایدشو با فرمت pptx و رعایت تمامی استانداردهای زبان فارسی

 

 

فهرست مطالب

مقدمه

حسابداری شرکتی چیست؟

انواع حسابداری شرکتی

تفاوت حسابداری شرکتی با حسابداری مدیریتی

مزایای حسابداری شرکتی

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری شرکتی چیست؟

وظایف حسابدار شرکتی

نرم فزار حسابداری شرکتی چیست؟


بخشی از متن

مقدمه

آیا می دانید نوع فعالیت و فرآیند هایی که در شرکت ها انجام می شود، باعث تفکیک حسابداری آنها از هم می شود؟ حسابداری شرکتی نوعی از حسابداری است که به بررسی تمامی فعالیتهای سازمان می پردازد و شما با این نوع حسابداری می توانید انواع و اقسام حسابداری شرکتی را شناسایی و مدیریت کنید.

حسابداری شرکتی دارای انواع مختلفی می‌باشد، که هر یک از انواع آن دارای وظایفی ازجمله آماده سازی صورت گردش وجوه، تحلیل نتایج مالی، آماده سازی ترازنامه و …. می‌باشند.

ما تصمیم داریم در این مبحث به تعریف حسابداری شرکتی چیست؟ ، فرق حسابداری شرکتی با حسابداری مدیریت، انواع حسابداری شرکتی، مزایای حسابداری شرکتی، وظایف حسابدار شرکتی، خدمات حسابداری شرکتی و در حالت کلی به بررسی این که حسابداری شرکتی چیست و چه خدماتی ارائه می کند ، بپردازیم.

حسابداری شرکتی چیست؟

حسابداری شرکتی،شاخه ای ویژه از حسابداری می باشد، که انواع حسابداری شرکت ها را دربرگرفته و تمام امور شرکت های دولتی و شرکت های خصوصی ازجمله حقوق و دستمزد، بازرگانی، خزانه، خرید و فروش را مدیریت می‌نماید. آماده سازی حساب نهایی، ایجاد صورت گردش وجوه نقد، ایجاد ترازنامه، تفسیر نتایج مالی شرکت و …. ازجمله وظایف حسابداری شرکتی می باشند.

مدیران با استفاده از نرم افزار حسابداری چند شرکتی کار خود را با دقت و سرعت بالاتری انجام خواهند داد، چراکه گزارش‌های کامل و منظم نرم‌افزار‌های شرکتی، سبب مدیریت بهتر و امکان خلاصه سازی اطلاعات حسابداری شرکت ها خواهد شد.

و ...